KASTHYLLOR, 2 st. trä, små prydnadssaker.

2524596. KASTHYLLOR, 2 st. trä, små prydnadssaker.

Mått ca: 67x50 cm.
Prydnadssaker som snäckor, glasföremål, keramik mm.

Ytslitage, bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått ca: 67x50 cm.

Ytslitage, bruksskick.

Antal besök: 447