HYLLA, "BFB-Hyllan", String Designed, 1900-tal.

2524217. HYLLA, "BFB-Hyllan", String Designed, 1900-tal.

Etikettmärkta hyllplan.
3 hyllplan.
Ett par lackerade metallgavlar.
Längd ca. 78, bredd 30, höjd 75 cm.

Repor, fläckar, slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Etikettmärkta hyllplan.
3 hyllplan.

Repor, fläckar, slagmärken.

Antal besök: 511