SPEGEL, Lisa Larson, Gustavsberg, 1900-talets andra hälft.

252420. SPEGEL, Lisa Larson, Gustavsberg, 1900-talets andra hälft.

29.5 x 24 cm.

Bruksslitage. Nagg på baksida.

Gör en kostnadsfri värdering!

29.5 x 24 cm.

Antal besök: 830