FICKPISTOL/SLAGLÅSPISTOL, 1800-tal.

2524079. FICKPISTOL/SLAGLÅSPISTOL, 1800-tal.

Fickpistol med växtdekor, dubbelpipig.
Längd 19,8 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 19,8 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 918