HERBERT JAMES DRAPER. Kvinna med svärd, olja på duk, signerad Herbert J Draper.

252402. HERBERT JAMES DRAPER. Kvinna med svärd, olja på duk, signerad Herbert J Draper.

91x68 cm

Herbert James Draper, (1863-1911), England.

Krakelyrer samt mindre lagning i duk.

Gör en kostnadsfri värdering!

91x68 cm

Antal besök: 2 484