BLÄSAND, samt TOBISGRISSLA, 18/1900-tal.

25238. BLÄSAND, samt TOBISGRISSLA, 18/1900-tal.

Monterade på socklar. Längd 27, höjd 33 cm samt höjd 28 cm.

Proveniens, Bergska Skolan Finspång.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 675