Auktionshuset Kolonn
Möbler
Övrigt
PARAPLYSTÄLL, mässing, 1900-talets andra hälft.
252373. PARAPLYSTÄLL, mässing, 1900-talets andra hälft.
Höjd 90 cm.
Slitage, repor.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 90 cm.
Slitage, repor.
Auktionshuset Kolonn
671