SOPPSLEV, silver, Anders Backman, Hudiksvall, 1854.

2523674. SOPPSLEV, silver, Anders Backman, Hudiksvall, 1854.

Längd 41 cm.

Slitage på skaft. Samt bucklor/märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 41 cm.

Antal besök: 502