PARTI LP-SKIVOR och singlar, ett 60-tal, bl a Johnny Cash, The Beatles, Hep Stars.

252339. PARTI LP-SKIVOR och singlar, ett 60-tal, bl a Johnny Cash, The Beatles, Hep Stars.

Samling vinylskivor, 1960/70-tal.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 1 147