LJUSSTAKAR i silver, ett par, Ceson Guldvaru Ab, Göteborg, 1965.

252337. LJUSSTAKAR i silver, ett par, Ceson Guldvaru Ab, Göteborg, 1965.

Rund form med ljuspipa stående på manschett med dekor av palmetter.
Höjd 7 cm.
Diameter 8,5 cm.
Stämplade: K&EC, Krönt G, Kattfot, S, P9.
Gravyr.

Repor.
Stötskada.
Gravyr Lj.G.K 1 PR.B 27/5 1965.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 7 cm.
Diameter 8,5 cm.
Gravyr.

Repor.
Stötskada.

Antal besök: 2 417