PLÅTLEKSAKER, 6 st, bl.a. skalbagge, Lehmann. Tyskland.

252330. PLÅTLEKSAKER, 6 st, bl.a. skalbagge, Lehmann. Tyskland.

Skalbagge längd 10 cm. Speldosa längd 14 cm. Plåtväska/växtbehållare längd 8,5 cm. Spisar 2 st möjligen Waltershausen, Tyskland, längd 15, bredd 12, höjd 9 cm. Stekpanna, diameter 9,5 cm.

Slitage. Skador. Bucklor. Repor. Skalbaggens kropp lös mot underredet. Speldosan lös.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 282