LJUSSTAKAR i silver, ett par, Tore Eldh, Cesons guldvaru AB, Göteborg, 1970.

252314. LJUSSTAKAR i silver, ett par, Tore Eldh, Cesons guldvaru AB, Göteborg, 1970.

Kvadratisk fot och ljusmanschett, rundade hörn.
Höjd 8 cm.
8,5x8,5 cm.
Stämplad: K&EC, Krönt G, Kattfot, S, U9, T Eldh.
Fylld fot.
Total vikt 264 gram.

Fylld fot.
Stötmärke.
Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 8 cm.
8,5x8,5 cm.
Fylld fot.
Total vikt 264 gram.

Fylld fot.
Stötmärke.
Repor.

Antal besök: 1 261