KAFFEKOPPAR med FAT, 8 st, porslin, Tjeckoslovakien, 1900-talets första hälft.

252289. KAFFEKOPPAR med FAT, 8 st, porslin, Tjeckoslovakien, 1900-talets första hälft.

Diameter fat ca 15 cm.

Slitage. Enstaka nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter fat ca 15 cm.

Slitage. Enstaka nagg.

Antal besök: 1 167