KANDELABRAR 2 st, 1900-tal.

KANDELABRAR 2 st, 1900-tal.
252283. KANDELABRAR 2 st, 1900-tal.

En med dekor av drakar.
Höjd ca 35 - 42 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

En med dekor av drakar.
Höjd ca 35 - 42 cm.

Slitage.

Antal besök: 669