PARTI PORSLIN, 1900-tal.

PARTI PORSLIN, 1900-tal.
252276. PARTI PORSLIN, 1900-tal.

Tryckt och målad dekor.
Högsta höjden ca 8,5 cm.

En kopp med spricka. Nagg. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tryckt och målad dekor.
Högsta höjden ca 8,5 cm.

Antal besök: 624