HANDDUKAR i linne/bomull, 15 st, dekor i rött.

252272. HANDDUKAR i linne/bomull, 15 st, dekor i rött.

4 st monogramsignerad GS.
5 st monogramsignerade AA.
6 st grovt linne.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

4 st monogramsignerad GS.
5 st monogramsignerade AA.
6 st grovt linne.

Bruksslitage.

Antal besök: 686