ELISABETH SVENSSON. Golvvaser, 3 st, keramik, "I samtal", 1996.

252256. ELISABETH SVENSSON. Golvvaser, 3 st, keramik, "I samtal", 1996.

Polykromt bemålade vaser i olika höjder. Vardera med en stag på sidan för förankring.
Höjder mellan:142 - 176 cm.

Ålders- och bruksslitage. Nagg förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjder mellan:142 - 176 cm.

Antal besök: 2 993