DATASPEL, för PC, 16 st. 1990-tal.

252200. DATASPEL, för PC, 16 st. 1990-tal.

Soldiers at war
Atlantis, det försvunna riket
Star rangers
Wings over Europe
Prost, grand prix
Fisherman´s paradise
Full throttle, The dig
Starfighter
Sanitarium
Civil war
Renegade
Z The bitmap brothers
Police quest swat
The raven project
The fortress of Dr Radiaki, floppy discs
I M1A2 abrams.

Bruksslitage, ej genomgångna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Soldiers at war
Atlantis, det försvunna riket
Star rangers
Wings over Europe
Prost, grand prix
Fisherman´s paradise
Full throttle, The dig
Starfighter
Sanitarium
Civil war
Renegade
Z The bitmap brothers
Police quest swat
The raven project
I M1A2 abrams.

Bruksslitage, ej genomgångna.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 245