RUTH MALINOWSKI. Vävnad, "Hvit natt", signerad och daterad 1985.

252194. RUTH MALINOWSKI. Vävnad, "Hvit natt", signerad och daterad 1985.

Vävnad i ull och lin, för upphängning på vägg, blystavar i över och nederkant. Längd: 155, Bredd:145 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Antal besök: 1 593