PIEDESTAL sten/förgylld SÄNGBORD teak, 1960-tal.

252189. PIEDESTAL sten/förgylld SÄNGBORD teak, 1960-tal.

Peidestal, höjd 66 cm.
Sängbord med låda, höjd 52, längd 52, bredd 32 cm.

Slitage, smärre skador, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Peidestal, höjd 66 cm.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 782