STOLAR, 4 st, Kai Lyngfeldt Larsen, Sören Willadsen, Danmark.

252096. STOLAR, 4 st, Kai Lyngfeldt Larsen, Sören Willadsen, Danmark.

Teak.

Bruksslitage. Torkad stoppning. Repor. Mindre slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Teak.

Antal besök: 1 823