MODELLBILAR CORGI, TEKNO, DINKY TOYS, LESNEY, CORGI med flera. Cirka 70 delar.

252088. MODELLBILAR CORGI, TEKNO, DINKY TOYS, LESNEY, CORGI med flera. Cirka 70 delar.

Mest 1:43.

Skador, slitage, saknade delar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mest 1:43.

Antal besök: 1 286