SPELBORD och BYRÅSPEGEL, omkring 1900.

252064. SPELBORD och BYRÅSPEGEL, omkring 1900.

Höjd ca. 76-78 cm.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 76-78 cm.

Slitage, skador.

Antal besök: 549