SPEGEL, sengustaviansk stil, 1900-tal.

25205. SPEGEL, sengustaviansk stil, 1900-tal.

97 x 48 cm.

Smärre slitage, två listdelar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

97 x 48 cm.

Antal besök: 977