BORDSARMATUR, bordsfotogenlampa, majolika, 1800-/1900-tal, senare elektrifierad.

252046. BORDSARMATUR, bordsfotogenlampa, majolika, 1800-/1900-tal, senare elektrifierad.

Höjd inklusive brännarglas, 52 cm.

Slitage, ej funktionsgaranti.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, ej funktionsgaranti.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 609