TAKLAMPA, Jugend, 1910/20-tal.

252036. TAKLAMPA, Jugend, 1910/20-tal.

Originalkupa.
Oljehus i blått glas.
Höjd 135 +/- 10 cm
Diameter 59 cm.

Åldersslitage.
Ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Originalkupa.
Oljehus i blått glas.
Höjd 135 +/- 10 cm
Diameter 59 cm.

Åldersslitage.
Ej genomgången.

Antal besök: 717