OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. olja på duk, signerad lennarth?

252017. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. olja på duk, signerad lennarth?

24 x 33 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

24 x 33 cm.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 605