NANCY NÖMMEOTS. torrnål, signerad, daterad 53.
252009. NANCY NÖMMEOTS. torrnål, signerad, daterad 53.
14 x 17,5 cm.
gulnad.
Gör en kostnadsfri värdering!
14 x 17,5 cm.
gulnad.
Herrljunga Auktionsverk
1 522