SKULPTUR, snidat trä.

SKULPTUR, snidat trä.
252007. SKULPTUR, snidat trä.

Höjd 51 cm cm.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!
252007. SKULPTUR, snidat trä.

Höjd 51 cm cm.

Slitage och skador.

Antal besök: 810