252000. PARTI DIVERSE, Bl a pigtittare och skomakarlampa, 1800/1900-tal.
Pigtittare, hängare, bokstöd samt skomakarlampa.
Pigtittare, höjd: ca 73 cm.
Slitage, märken, repor. Lampa saknar upphäng. Hängare med maskstunget bakstycke. Pigtittare med sprickor.