PARTI DIVERSE, Bl a pigtittare och skomakarlampa, 1800/1900-tal.

252000. PARTI DIVERSE, Bl a pigtittare och skomakarlampa, 1800/1900-tal.

Pigtittare, hängare, bokstöd samt skomakarlampa.

Pigtittare, höjd: ca 73 cm.

Slitage, märken, repor. Lampa saknar upphäng. Hängare med maskstunget bakstycke. Pigtittare med sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Pigtittare, höjd: ca 73 cm.

Antal besök: 1 054