STRINGHYLLA, teak, 3 hyllplan och 2 gavlar samt STRINGHYLLA med ett hyllplan och 2 gavlar.

2519599. STRINGHYLLA, teak, 3 hyllplan och 2 gavlar samt STRINGHYLLA med ett hyllplan och 2 gavlar.

Hyllplan 3 st 78x20 cm
Hyllplan lilla modellen 1st 58x20 cm.

Ålders och bruksslitage
Något hyllplan med hårt slitage/skador
Fanerskador
Tejprester.

Gör en kostnadsfri värdering!

Hyllplan 3 st 78x20 cm

Ålders och bruksslitage
Fanerskador
Tejprester.

Antal besök: 559