VÄGGLAMPOR, ett par Hemi, Typ Klot 3, 1970-tal.

251955. VÄGGLAMPOR, ett par Hemi, Typ Klot 3, 1970-tal.

Vridbar skärm. Diam ca 24 cm.

Slitage, förekomst av smärre repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vridbar skärm. Diam ca 24 cm.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 3 177