ARTHUR PERCY. Olja på duk.

ARTHUR PERCY. Olja på duk.
2519422. ARTHUR PERCY. Olja på duk.

Terassen. Signerad. 41x27 cm.

Mindre ytslitage.

Arthur Percy (1886–1976)

Gör en kostnadsfri värdering!

Terassen. Signerad. 41x27 cm.

Mindre ytslitage.

Arthur Percy (1886–1976)

Antal besök: 590