PARTI PRESSGLAS, ca 33 delar, bl.a. turbinmönster, 1800-1900-tal.

25193. PARTI PRESSGLAS, ca 33 delar, bl.a. turbinmönster, 1800-1900-tal.

Skålens höjd ca 12 cm.

Enstaka nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skålens höjd ca 12 cm.

Enstaka nagg.

Antal besök: 891