KOPPAR MED FAT, 6 delar, glas, 1900-tal.

251863. KOPPAR MED FAT, 6 delar, glas, 1900-tal.

Delvis etikettmärkta.
Kopp höjd ca 8 cm.
Fat diameter ca 13,5 cm.

Smärre slitage, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Delvis etikettmärkta.
Kopp höjd ca 8 cm.
Fat diameter ca 13,5 cm.

Smärre slitage, nagg.

Antal besök: 671