SLAGLÅSREVOLVER, Whitney.

SLAGLÅSREVOLVER, Whitney.
2518511. SLAGLÅSREVOLVER, Whitney.

femskottstumma, märkt "E WHITNEY / N HAVEN" på pipan. sannolikt en Whitney pocket, senare schatullet.

Slitage, mekaniskt fungerade. Märken och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 021