GNAGARE, 7 st, 18/1900-tal.

GNAGARE, 7 st, 18/1900-tal.
25184. GNAGARE, 7 st, 18/1900-tal.

Monterade på träsocklar.

Mullvad, längd 15 cm.
Brunråtta, längd 22 cm.
Vattensork, längd 15 cm.

Mfl.

Proveniens, Bergska Skolan Finspång.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Monterade på träsocklar.

Mullvad, längd 15 cm.
Brunråtta, längd 22 cm.
Vattensork, längd 15 cm.

Mfl.

Slitage.

Antal besök: 1 258