Monterade på träsocklar.
Mullvad, längd 15 cm.
Brunråtta, längd 22 cm.
Vattensork, längd 15 cm.
Mfl.
Proveniens, Bergska Skolan Finspång.
Slitage.
Monterade på träsocklar.
Mullvad, längd 15 cm.
Brunråtta, längd 22 cm.
Vattensork, längd 15 cm.
Mfl.
Slitage.