FIGURIN, brons samt marmor, art deco-stil, 1900-tal, Frankrike.

251823. FIGURIN, brons samt marmor, art deco-stil, 1900-tal, Frankrike.

Sockel av gul och röd marmor. Skulpturer av patinerad metall i form av fåglar. Längd 55, bredd 12, höjd 50 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt slitage.

Antal besök: 1 080