Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
ERLAND BRAND. Landskapsmotiv, olja på duk. Signerad.
251753. ERLAND BRAND. Landskapsmotiv, olja på duk. Signerad.
115 x 74 cm.
Färgkrackeleringar.
Gör en kostnadsfri värdering!
115 x 74 cm.
Färgkrackeleringar.
Göteborgs Auktionsverk
601