TVÅ MOCKAKUPPAR; Kaiser och Hutschenreuther. 1900-tal. Tyskland.

251745. TVÅ MOCKAKUPPAR; Kaiser och Hutschenreuther. 1900-tal. Tyskland.

Dekorer: Indisk röd, blommor med gulddekoration. Höjd: 6cm Diameter: 10cm.

Minimalt guldslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Minimalt guldslitage.

HannoVerum
Antal besök: 925