SYMASKIN, Singer, miniatyrmodell, 1900-talets början.

2517433. SYMASKIN, Singer, miniatyrmodell, 1900-talets början.

Symaskin, miniatyrmodell, märkt "Singer".
Längd ca 19, höjd ca 18 cm.

Bruksslitage. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 19, höjd ca 18 cm.

Antal besök: 732