TAKAMPEL, empire, tidigt 1800-tal, total höjd ca. 70 cm.

251742. TAKAMPEL, empire, tidigt 1800-tal, total höjd ca. 70 cm.

Patinerad mässingsplåt. Med 6 svängda ljusarmar i form av svanar.

Slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor.

Antal besök: 721