SOLGLASÖGON, ARMANI, "FRAMES OF LIFE".

2517276. SOLGLASÖGON, ARMANI, "FRAMES OF LIFE".

Fanerade med trä, modell nr AR8081, bredd 13,6 cm, med certifikat, påse, etui och box.

Lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lätt bruksslitage.

Antal besök: 414