BORD, trä med inläggning.

BORD, trä med inläggning.
251695. BORD, trä med inläggning.

Diameter 50-53, höjd 75 cm.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 50-53, höjd 75 cm.

Slitage och skador.

Antal besök: 858