GOLVUR, vitmålat, 1900-tal.

GOLVUR, vitmålat, 1900-tal.
251641. GOLVUR, vitmålat, 1900-tal.

Höjd ca 192 cm
Lod och pendel finns.

Slitage, skador, glas samt sprint till lucka saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 192 cm
Lod och pendel finns.

Antal besök: 863