251609. MATSALSBORD, teakfanér, mässingsskodda ben, 1960-tal.
Matsalsbord med rundade hörn och mässingsskodda ben.
Höjd 72 cm.
Längd 110 cm.
Bredd 95 cm.
2 iläggskivor á 42 cm.
Total längd 194 cm.
Omfattande slitage.
Repor.
Märken.
Fanerskador på iläggskivor.
Solblekt.