SIXTEN LUNDBOHM. Blyertsteckning, "Kanna", signerad och daterad 1953.

251603. SIXTEN LUNDBOHM. Blyertsteckning, "Kanna", signerad och daterad 1953.

Blyertsteckning med bildyta 16,5 x 12,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 234