Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Stadsauktion Sundsvall
Konst
Grafik
KNUT OSCAR GASTON WILHELM SMITH. Etsning, varg. Signerad "Gaston". 1900-talets första hälft.
251599. KNUT OSCAR GASTON WILHELM SMITH. Etsning, varg. Signerad "Gaston". 1900-talets första hälft.
48 x 61,5 cm.
Något gulnad.
Gör en kostnadsfri värdering!
48 x 61,5 cm.
Något gulnad.
Stadsauktion Sundsvall
5 720