TALLRIKAR, 12 st, porslin, Gefle, 1960-tal.

251560. TALLRIKAR, 12 st, porslin, Gefle, 1960-tal.

Dekor av svenska slott. Märkta Riksföreningen mot reumatism RMR.
Diameter 20 cm.

Krackeleringar, smärre nagg, tejprester på baksidor, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 20 cm.

Antal besök: 2 416