RING i sterlingsilver med fasettslipad bergkristall, Sten & Laine, 1980, Turku, Finland.

251548. RING i sterlingsilver med fasettslipad bergkristall, Sten & Laine, 1980, Turku, Finland.

Ställbarstorlek.
Geometrisk dekor.
Vikt 1,8 gram.
Stämplad: Sten & Laine, 925, C8, Finland.

Bruksskick.
Ställbar storlek.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ställbarstorlek.
Geometrisk dekor.
Vikt 1,8 gram.

Bruksskick.
Ställbar storlek.

Antal besök: 880